Wybcz – Sala Gimnastyczna

Wybcz – Sala Gimnastyczna

Obiekt zaopatrzony w media, zgodnie z warunkami instytucji. Integralną częścią inwestycji jest budowa indywidualnego zjazdu gospodarczego ( w celu dostaw opału do kotłowni i odbioru odpadów, zużla i popiołu. ) 

Budynek o dwóch połączonych kubaturach, wyższej, w której mieści się zasadnicza cześć sali gimnastycznej i niższej, okalającej część wyższą w której mieści się zapleczenie sanitarne i kotłownia ze składem opału. 

Główne wejście do budynku prowadzi prez zaplecze (część niższą). 

Zajezierze – budynek dwukondygnacyjny

Zajezierze – budynek dwukondygnacyjny

Budynek dwukondygnacyjny z płaskim dachem i w części jako jednokondygnacyjny z dachem dwuspadowym. Na parterze część biurowa i badawcza. Na piętrz część przeznaczona na sale prezentujące technologię basenową oraz sale konferencyjne. 

Powierzchnia całkowita:

1148 m2 

Powierzchni użytkowa:

1043m2 

Konstrukcja budynku:

Dwukondygnacyjna cześć budynku o konstrukcji słupowo-ryglowej z wypełnieniem z bloczków z betonu komórkowego. Fundamenty w postaci stóp i ław fundamentowych z izolacją termiczną i przeciwwodną. 

Strop monolityczne. Ściany działowe z bloczków gipsowych i w lekkiej konstrukcji szkieletowej g-k. Dach płaski. Cześc jednokondygnacyjna o konstrukcji ramowej, stalowej posadowionej na stropach fundamentowych. Ściany zewnętrzne i pokrycie dachu z płaty warstwowych.

Pin It on Pinterest